منابع آزمون و سوالات ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه

سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه

سایت ضمن خدمت فرهنگیان ایران در صدد آماده سازی یک بسته بسیار کامل منابع آزمون و سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه میباشد . که بصورت مرتبط تا پایان دوره بروز رسانی شده و همکاران عزیزی که در این دوره مشارکت دارند بتوانند آنرا دانلود نموده و مورد استفاده قرار دهند .

بخش اول ایمنی دانش آموزان در مدرسه

هدف از برگزاری این وره افزایش ضریب ایمنی و کاهش ضریب نا ایمنی مدارس می باشد در این دوره فراگیران با موارد نا ایمنی مدارس آشنا می شوند و تنظیم چک لیست و افزایش ایمنی مدارس را آموزش خواهیم داد

گفتگوی خانم ترکمان با آقای فلاحی مدرس دوره ایمنی و امنیت مدرسه

خانم ترکمان

در خصوص ایمنی و مدرسه چطور می توانیم این ایمنی را اجرا کنیم توضیحاتی را بفرمائید .

آقای فلاحی

در خصوص ایمنی مدارس می توان از چندین ارگان یا سازمان استفاده کرد

چند نکته در باره دوره آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه

دوره آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه با کد ۹۱۷۰۰۱۷۴ به مدت ۱۰ ساعت از ۲۴ مهر ماه ۹۷ شروع شده و ویژه مدیران و معاونین  مدارس میباشد.

این دوره شامل ۴ آزمون خواهد بود که آزمون های اول – دوم و سوم  ۲ نمره  و آزمون پایانی ۴ نمره داشته , ۸ نمره  به فعالیت در دوره و ۲ نمره هم به شاخص عملکرد اختصاص دارد. شاخص عملکرد در پایان دوره توسط سامانه محابه و اعمال میشود و دنبال کردن برنامه های آموزشی برای کسب این دو نمره کافیست.

جلسات اول و دوم این دوره مربوط به مخاطرات مدرسه , جلسه سوم در مورد حریق و اطفاء حریق در مدرسه و جلسه چهارم در مورد امنیت دانش آموزان خواهد بود.

ارزیابی نا ایمنی های مدارس

شناسایی مخاطرات و تهدیدات یکی از مسائل مهمی است که مدیران محترم و مسئولین مدارس بایستی آنها را مد نظر قرار دهند زیرا ما باید در محیط مدرسه محیط امنی قرار دهیم و دانش آموزان بتوانند با آسودگی کامل به ادامه تحصیل در مدرسه بپردازند .

این بسته دانلود شامل چه مواردی میباشد؟

محتویات این بسته دانلودی در آخرین ویرایش آن به شرح زیر میباشد . ( بروز رسانی ها و موارد اضافه شده تا پایان دوره برای خریداران ایمیل خواهد شد)

این بسته هم اکنون شامل ۱۲ فایل دانلودی میباشد که شامل محتوا و منابع آموزشی  برای آزمون های اول , دوم , سوم و آزمون پایانی میباشد .

این بسته هم اکنون ۱۸۴ نمونه سوال برای آزمون های اول و دوم دارد.

همچنین در این بسته محتوا , سوالات آزمون واقعی و ویدئو ها و سناریو های آخرین دوره مشابه برگزار شده بصورت کامل گنجانده شده است .

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه

دانلود سوالات و منابع آزمون های ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدارس

همینک میتوانید بسته کامل منابع و سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه را میتوانید از همین صفحه دانلود و مورد استفاده قرار دهید. . توجه داشته باشید که یکبار خرید تا پایان آزمون های این دوره کافی خواهد بود و همکاران ما بصورت مرتب موارد و سوالات اضافه شده به این بسته را برای خریداران ایمیل خواهند کرد . بنابر این توصیه میششود هنگام خرید فایل ایمیل صحیح و در دسترس ارائه کنید تا به موقع بتوانید موارد اضافه شده را دریافت نمایید.

 

برای دانلود منابع و نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه روی دکمه خرید کلیک کنید . بعد از مرحله پرداخت به صفحه دانلود سوالات هدایت میشوید.

 

25 Oct 2018