سوالات دوره ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی با امنیت و ایمنی در مدارس

سوالات ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه

پیرو رسالتی که مدیران و کارکنان موسسه برای خود تعریف کرده اند بانک کاملی از آنچه برای موفقیت در آزمون ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه را برایتان فراهم کرده ایم که علاوه بر داشتن بیش از 260 نمونه سوال ایمنی و امنیت در مدرسه حاوی سوالات ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه ( آزمونهای واقعی ) و منابع آموزشی دوره اععم از ویدئو ها , سناریو ها و محتوای استخراج شده از ویدئو جلسات  موارد دیگری را هم داراست .

سوالات آزمون ضمن خدمت مدیران و معاونان مدارس با نام آغاز سالتحصیلی - سوالات ایمنی و امنیت در مدرسه

در این مجموعه سعی شده است علاوه بر ارائه فایل های مورد نیاز قبولی در آزمون ایمنی و امنیت در مدارس فایل های مفید بسیاری گنجانده شود و طبیعتا میتوانند هم به لحاظ موفقیت در این آزمون شما مدیر و معاون عزیز را کمک کنند هم در راستای داشتن مدارسی ایمن راهنما باشند.

از جمله موارد اضافه ای که بجز بسته سوالات ایمنی و امنیت در مدرسه در این بسته دانلودی برایتان گنجانده ایم عبارتند از :

در این بسته دانلودی علاوه بر منابع و سوالات بروز و لحظه ای آزمون چند فایل مفید دیگر هم قرار داده ایم که مهمترین آنها به قرار زیر میباشند.

سوالات , منابع و متون و محتوای مربوط به آخرین دوره مشابه گذرانده شده در زمینه ای مشابه بنام دوره مدرسه آماده که در 3 ماهه اول سال برای همکاران استان تهران برگزار گردید.

چک لیست ایمنی مدارس

نکات برگرفته از آخرین جلسه شورای عالی آموزش در خصوص ایمنی و امنیت در مدارس

سند ملی ایمنی مدارس

قبولی شما آرزوی ماست

و چندین فایل دیگر که همگی میتوانند برای شما و البته همه ما در راستای امنیت بیشتر فرزندانمان در محیط های آموزشی مفید و مثمر ثمر باشند و انشاالله در جهت قبولی شما هم در آزمون ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه و قبولی پیش خدا در جهت فراهم آوردن محیط امن برای تحصیل و پرورش فرزندان ایران اسلامی این بسته مفید به فایده باشد.

 

دانلود سوالات

همکاران گرامی ( مدیران و معاونین مدارس ) برای دانلود بسته کامل حاوی محتوا و ویدئو های آموزی و نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه روی دکمه دانلود فوق کلیک نمایدد .

دانلود و چند نکته:

چند نکته لازم است خدمت کلیه کسانی که این مجموعه را دانلود میکنند عرض کنیم.

از لحظه شروع ( 24 مهر ماه 97 ) تا اتمام کلیه مراحل آزمون های 4 گانه و جبرانی ها بصورت مداوم این بسته دانلودی سوالات ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه بروزرسانی خواهد شد و تقریبا بلافاصه از زمان باز شدن سامانه سوالات همان روز را به بسته اضافه خواهیم کرد . و به فاصله کمی موارد اضافه شده به ایمیل کلیه خریداران بسته سند خواهد شد و دقت داشته باشید که یکبار خرید و دانلود تا پایان دوره کافیست.

بدین جهت لازم و ضرورری است که همکاران گرامی برای دریافت به موقع آپدیت ها ایمیل صحیح را هنگام خریداری فایل ارائه نمایند واگر ایمیل ندارند در آنصورت روزانه پیگیر دریافت بروزرسانی ها در واتس آپ یا تلگرام باشند.

کسانی که یکبار این بسته را خریداری و دانلود نمایند تا پایان دوره کلیه آپدیت ها را روی ایمیل خودشان دریافت خواهند کرد . و نگران رسیدن سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه به دستشان نباشند . 

نکات مهم قبل از دانلود بسته منابع دوره و سوالات این آزمون

توجه داشته باشید در هنگام دانلود سوالات حتی المکان یک ایمیل صحیح و در دسترس ارائه نمایید تا به موقع بروزرسانی ها را دریافت نمایید و تنها در صورتی که ایمیل ندارید بعد از دانلود از طریق ارتباط در تلگرام یا واتس آپ با شماره 09332978858 پیگیر دریافت بروزرسانی منابع آزمون و سوالات آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه باشند.

دوره ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

كد دوره نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه 91700174  مدت دوره ۱۰ ساعت به همراه آپدیت این دوره از 24 مهر ماه 1397 شروع شده و همکاران ما بصورت ویژه سعی در پوشش این دوره دارند و در ادامه سوالات آزمون واقعی را هم به این بسته اضافه خواهیم کرد .روزانه نمونه سوالات به علاوه قرار گرفتن سوالات واقعی آزمون یک ساعت بعد از شروع دوره در سایت

نکته مهم : سوالات واقعی آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه برای کلیه افرادی که از قبل نمونه سوالات را از سایت دبیران آنلاین خریداری کرده باشد به آدرس ایمیلی که موقع خرید در سامانه ثبت کرده اند فرستاده خواهد شد . پس هنگام ثبت ایمیل خود دقت لازم را فرمائید .

زمان آزمون ایمنی و امنیت مدرسه

 هرگونه تغییر در تاریخ های زیر متعاقبا اصلاح خواهند شد ولی توصیه میشود همکاران گرامی تاریخ های آزمون را از سامانه دنبال کنند. یا به قسمت اخبار در صفحه اول سایت مراجعه کنند.

نمونه سوالات ازمون اول ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه : ۲ الی ۴ ابان
تکرار ازمون اول: بعداز شرکت در مرتبه اول ازمون تا ۲۴ آبان

نمونه سوالات آزمون دوم ضمن خدمن ایمنی و امنیت مدرسه :۶ الی ۹ آبان
تکرار سوالات آزمون دوم ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه : بعد از شرکت در مرتبه اول آزمون تا ۲۴ آبان

نمونه سوالات آزمون سوم ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه  : ۱۳ الی ۱۵ آبان
تکرار سوالات آزمون سوم ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی : بعد از شرکت در مرتبه اول آزمون تا ۲۴ آبان

نمونه سوالات تمامی جلسات ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه: ۱۹ الی ۲۱ آبان
 تکرار آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه: بعداز شرکت در مرتبه اول آزمون تا ۲۴ آبان

منابع آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه

ساعت و زمان شرکت در آزمون دوره ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه به اختیار فراگیر می باشد

همکاران جهت شرکت در این آزمون توجه داشته باشند که آزمون هر دوره در تاریخ های مشخصی برگزار میشود و ساعت و زمان دقیق شرکت در آزمون اختیاری میباشد.

 کسب نمره بالاتر از ۶۰ در هر مرتبه آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه ( مرتبه اول و تکرار) دارای ۳۰ امتیاز است.
برای کسب امتیاز کامل لازم است حداقل دو مرتبه در آزمون های ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی  تکرار شرکت کنید.

سوالات ایمنی و امنیت دانش آموزان در مدرسه

ویژه : تمامی مدیران و معاونین مدرسه

نحوه ثبت نام

1- ثبت نام از 18 مهر ماه تا 23 مهر ماه و در سامانه LTMS می باشد.

تاریخ شروع

2- شروع دوره از ۲۴مهر ماه و از طریق سامانه رایادرس می باشد.

نام دوره

دوره ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

کد رشته مورد نیاز

برای کد رشته شغلی ۱۲۰ فعال گردیده
ولی برای مدیر و معاونین مدارس استثنایی با کد رشته شغلی ۱۰۱ هنوز فعال #نگردیده است
______________________
کانال ضمن خدمت فرهنگیان

برنامه زمانی آزمون های دوره ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی ؛

دانلود منابع و نمونه سوالات آزمون دوره ضمن خدمت ایمنی و امنیت دانش آموزان در مدرسه

قابل توجه کلیه مدیران ومعاونین محترم مدارس:

برگزاری دوره ۱۰ ساعته الکترونیکی با عنوان:ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی وامنیت مدرسه

ثبت نام از طریق سامانه ال تی ام اس از تاریخ۱۸لغایت۲۳ مهر
شروع آزمون:ششم آبانماه از طریق سامانه اینترنتی  رایادرس

تذکر:صرفا"همکارانی می توانند در این دوره شرکت کنند که ابلاغ مدیریت ویا معاونت داشته وکد رشته شغلی آنان۱۲۰باشد.

دانلود نمونه سوالات آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

-شرکت در آزمون های تکرار تنها پس از شرکت در آزمون مرتبه اول ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی تا پیش از پایان دوره(24 آبان) امکان پذیر است.

- شرکت در آزمون های تکرارضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه تا پیش از پایان دوره (24 آبان) به تعداد نامحدود قابل انجام است.

- تنظیمات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه به گونه ای است که در هر 6 ساعت تنها می توان 2 مرتبه در آزمون شرکت کرد.

- بالاترین نمره از میان آزمون های مرحله اول ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه و تکرار به عنوان نمره آزمون در نظر گرفته خواهد شد.

- کسب نمره بالاتر از 60 در هر مرتبه آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه (مرتبه اول و تکرار) دارای 30 امتیاز است.

- برای کسب امتیاز کامل لازم است حداقل دومرتبه در آزمون های تکرار ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه شرکت کنید.

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسهدر روزهای آتی بسته کامل منابع و سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه را میتوانید از همین صفحه دانلود و مورد استفاده قرار دهید.

نحوه خریداری و دانلود منابع آزمون و مجموعه سوالات و نمونه سوال دوره ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی با ایمنی و امنیت در مدرسه

برای دانلود منابع آزمون و بسته سوالات آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه روی دکمه زیر کلیک نمایید . فرایند دانلود نیازمند اتمام مراحل پرداخت هزینه میباشد . بعد از مرحله پرداخت منتظر بمانید تا به صفحه دانلود هدایت شوید . هر گونه مشکل در خرید آنلاین و دانلود این بسته نمونه سوالات آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه را از صرفا از طریق واتس آپ یا تلگرام با ما در میان بگذارید.

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه

مبلغ مورد نیاز برای دانلود : 5000 تومان

دانلود سوالات

نمونه سوال ایمنی دانش آموزان در مدرسه

کاملترین و بروز ترین نمونه سوال امنیت و ایمنی دانش آموزان در مدرسه را از ما بخواهید. توجه به ایمنی دانش آموزان در مدرسه مقوله ای بسیار کلیدی میباشد که کلیه مدیران , معاونین , ناظمین , خدمتگزاران و نگهبانان مدارس و صد البته معلمان عزیز و خانواده  ها و ارگان های مسئول تامین امنیت در مدارس باید احتمام ویژه ای بدان داشته باشند.

بسته متنوعی از سوالات ضمن خدمت ایمنی و امنیت دانش آموزان در مدرسه را تقدیم به شما مدیر و معاون گرامی میکنیم به این امید که هیچگاه در مدارس کشورمان مشکلات امنیتی نداشته باشیم. هدف از برگزاری این وره افزایش ضریب ایمنی و کاهش ضریب نا ایمنی مدارس می باشد در این دوره فراگیران با موارد نا ایمنی مدارس آشنا می شوند و تنظیم چک لیست و افزایش ایمنی مدارس را آموزش خواهیم داد

 

موضوع جلسات و آزمون های دوره ایمنی و امنیت در مدرسه

ارگانها و سازمانی مسئول در ارتقاء ایمنی مدارس

نحوه ارتقاء ایمنی در مدرسه

گزاره‌های محیطی مدرسه و نقش آنها در امنیت دانش آموزان

 

 

 

 

 

جلسات اول و دوم این دوره مربوط به مخاطرات مدرسه , جلسه سوم در مورد حریق و اطفاء حریق در مدرسه و جلسه چهارم در مورد امنیت دانش آموزان خواهد بود.

 

 در خصوص ایمنی مدارس می توان از چندین ارگان یا سازمان استفاده کرد

 

موقعیت مدرسه

(محیط بیرون)

 

در خصوص ایمنی و مدرسه چطور می توانیم این ایمنی را اجرا کنیم

 

 

 

 

..........................

مدرسه در وضعیت مناسبی قرار دارد چرا که نسبت به خیابان اصلی فاصله‌ای حدوداً دویست متری دارد؛ و خبری از آلودگی صوتی نیست. مدرسه از روبرو به آپارتمان‌های ششصد دستگاه و پارکینگ و از سه طرف دیگر به کوچه منتهی می‌شود.

از مزایای مدرسه می‌توان به وجود پارکینگ در روبروی آن برای استفاده‌ی معلمین و والدین دانش‌آموزان و پارک ششصد دستگاه در نزدیکی‌اش اشاره کرد؛ که گاهی اوقات معلمان برای زنگ علوم و گردش در طبیعت از آن استفاده می‌کنند. فضای بیرون مدرسه درخت‌کاری شده و دیوارها و درب مدرسه از رنگ‌آمیزی مناسبی برخوردار است.

  چک لیست ایمنی مدارس

در بسته دانلود چک لیست ایمنی مدارس آخرین ویرایش گنجانده شده است و نکات کلیدی حاصل از جلسه شورای عالی آموزش و پرورش هم بدان اضافه شده است.

 

 

16 Oct 2018